Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Szegő Dóra DKI szego.dora [at] okologia.mta.hu
Fekete Judit DKI fekete.judit [at] okologia.mta.hu
Lukács Áron DKI lukacs.aron [at] okologia.mta.hu
Brooks, Daniel R professzor MTA ÖK
Szántó András MTA ÖK szanto.andras [at] okologia.mta.hu
Albrecht Erika MTA ÖK albrecht.erika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Leitold Renáta MTA ÖK leitold.renata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 227
Prof. Szathmáry Eörs, az MTA tagja MTA ÖK szathmary.eors [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 131
Horváth Gábor MTA ÖK horvath.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 104
Czárán Tamás MTA ÖK
Kovács-Hostyánszki Anikó MTA ÖK kovacs.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Mihalkóné Vukovics Ildikó MTA ÖK vukovics.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793105
Váradi Attiláné MTA ÖK varadi.attilane [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 108
Számadó Szabolcs MTA ÖK
Fábian Zsófia MTA ÖK fabian.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 119
Battonyai Izabella MTA ÖK battonyai.izabella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 110
Scheuring István MTA ÖK scheuring.istvan [at] okologia.mta.hu
Leidl Melinda MTA ÖK leidl.melinda [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 109
Kovács Kitti MTA ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Jakabné Nagy Zsuzsanna MTA ÖK nagy.zsuzsa [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 114
Csicsek Gábor MTA ÖK csicsek.gabor [at] okologia.mta.hu
Kun Ádám MTA ÖK kun.adam [at] okologia.mta.hu
MTA ÖK Főigazgatóság MTA ÖK mtaok.foigazgatosag [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 112
Komáromi Krisztina MTA ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Král Adrienn MTA ÖK kral.adrienn [at] okologia.mta.hu
Gombás Viktória MTA ÖK gombas.viktoria [at] okologia.mta.hu
+36 30 / 636-2565
Jordán Ferenc, osztályvezető MTA ÖK jordan.ferenc [at] okologia.mta.hu
Biró Marianna MTA ÖK biro.marianna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
MTA ÖK ÖBI és a Nemzeti Botanikus Kert portaszolgálata MTA ÖK obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Windischmann Elvira, csoportvezető MTA ÖK windischmann.elvira [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 214
Pásztor Erzsébet MTA ÖK pasztor.erzsebet [at] okologia.mta.hu
Szabó Gyöngyi MTA ÖK szabo.gyongyi [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 106
Hubai András MTA ÖK hubai.andras [at] okologa.mta.hu
Horváth Ferenc, PhD, csoportvezető MTA ÖK horvath.ferenc [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Kuska Éva MTA ÖK kuska.eva [at] okologia.mta.hu
06-28-360-122 / 141
Molnárné Fejes Edit, gazdasági igazgató MTA ÖK fejes.edit [at] okologia.mta.hu
Makkiné Horváth Mónika MTA ÖK makkine-horvath.moni [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 114
Vásárhelyi Zsóka MTA ÖK vasarhelyi.zsoka [at] okologia.mta.hu
Bartha Csilla MTA ÖK bartha.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 115
Makki-Burdon Szilvia, csoportvezető MTA ÖK burdon.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 205
Zimber Szilvia Zsuzsanna MTA ÖK zimber.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 130
Fábián Imre ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Kolonics Bernadett ÖBI kolonics.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 129, 106
Lepesi Nikolett ÖBI
Palotás Brigitta ÖBI palotas.brigitta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 112
Halaskáné Horváth Andrea ÖBI
Rúsz Györgyné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Szabadkai Andrea ÖBI szabadkai.andrea [at] okologia.mta.hu
Zimmermann Zita ÖBI zimmermann.zita [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 132
Méhész Jánosné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: