Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Fekete Judit DKI fekete.judit [at] okologia.mta.hu
Szegő Dóra DKI szego.dora [at] okologia.mta.hu
Lukács Áron DKI lukacs.aron [at] okologia.mta.hu
Komáromi Krisztina MTA ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Bartha Csilla MTA ÖK bartha.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 115
Zimber Szilvia Zsuzsanna MTA ÖK zimber.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 130
Jordán Ferenc, osztályvezető MTA ÖK jordan.ferenc [at] okologia.mta.hu
Biró Marianna MTA ÖK biro.marianna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Brooks, Daniel R professzor MTA ÖK
Windischmann Elvira, csoportvezető MTA ÖK windischmann.elvira [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 214
Szántó András MTA ÖK szanto.andras [at] okologia.mta.hu
Prof. Szathmáry Eörs, az MTA tagja MTA ÖK szathmary.eors [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 131
Albrecht Erika MTA ÖK albrecht.erika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Czárán Tamás MTA ÖK
Horváth Ferenc, PhD, csoportvezető MTA ÖK horvath.ferenc [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Mihalkóné Vukovics Ildikó MTA ÖK vukovics.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793105
Váradi Attiláné MTA ÖK varadi.attilane [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 108
Makki-Burdon Szilvia, csoportvezető MTA ÖK burdon.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 205
Számadó Szabolcs MTA ÖK
Fábian Zsófia MTA ÖK fabian.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 119
Scheuring István MTA ÖK scheuring.istvan [at] okologia.mta.hu
Leidl Melinda MTA ÖK leidl.melinda [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 109
Horváth Gábor MTA ÖK horvath.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 104
Csicsek Gábor MTA ÖK csicsek.gabor [at] okologia.mta.hu
Leitold Renáta MTA ÖK leitold.renata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 227
Kun Ádám MTA ÖK kun.adam [at] okologia.mta.hu
MTA ÖK Főigazgatóság MTA ÖK mtaok.foigazgatosag [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 112
Kovács-Hostyánszki Anikó MTA ÖK kovacs.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Král Adrienn MTA ÖK kral.adrienn [at] okologia.mta.hu
Gombás Viktória MTA ÖK gombas.viktoria [at] okologia.mta.hu
+36 30 / 636-2565
MTA ÖK ÖBI és a Nemzeti Botanikus Kert portaszolgálata MTA ÖK obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Pásztor Erzsébet MTA ÖK pasztor.erzsebet [at] okologia.mta.hu
Szabó Gyöngyi MTA ÖK szabo.gyongyi [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 106
Hubai András MTA ÖK hubai.andras [at] okologa.mta.hu
Battonyai Izabella MTA ÖK battonyai.izabella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 110
Kuska Éva MTA ÖK kuska.eva [at] okologia.mta.hu
06-28-360-122 / 141
Kovács Kitti MTA ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Molnárné Fejes Edit, gazdasági igazgató MTA ÖK fejes.edit [at] okologia.mta.hu
Makkiné Horváth Mónika MTA ÖK makkine-horvath.moni [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 114
Jakabné Nagy Zsuzsanna MTA ÖK nagy.zsuzsa [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 114
Vásárhelyi Zsóka MTA ÖK vasarhelyi.zsoka [at] okologia.mta.hu
Smahajcsik Dóra ÖBI smahajcsik.dora [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255
Somay László ÖBI somay.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 121
Ódor Péter, az MTA doktora, osztályvezető ÖBI odor.peter [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 139
Tokár Beáta ÖBI tokar.beata [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 245
Pálházi Valéria ÖBI palhazi.valeria [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 136
Turányik Ferenc ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Biró Bernadett ÖBI biro.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256
Fábián Imre ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Lelleiné Kovács Eszter, PhD ÖBI lellei-kovacs.eszter [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 151

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: