Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Kókai Zsuzsanna DKI kokai.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
Nagy-László Zsolt DKI nagy-laszlo.zsolt [at] okologia.mta.hu
Fekete Judit DKI fekete.judit [at] okologia.mta.hu
Lukács Áron DKI lukacs.aron [at] okologia.mta.hu
Szegő Dóra DKI szego.dora [at] okologia.mta.hu
Czárán Tamás MTA ÖK
Bartha Csilla MTA ÖK bartha.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 115
Kovács Kitti MTA ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Albrecht Erika MTA ÖK albrecht.erika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Biró Marianna MTA ÖK biro.marianna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Brooks, Daniel R professzor MTA ÖK
Jakabné Nagy Zsuzsanna MTA ÖK nagy.zsuzsa [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 114
Kovács Dóra MTA ÖK kovacs.dora [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 120
Kun Ádám MTA ÖK kun.adam [at] okologia.mta.hu
MTA ÖK Főigazgatóság MTA ÖK mtaok.foigazgatosag [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 112
Horváth Ferenc, PhD, csoportvezető MTA ÖK horvath.ferenc [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Boross Nóra Judit MTA ÖK boross.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Windischmann Elvira, csoportvezető MTA ÖK windischmann.elvira [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 214
Péter Zsolt MTA ÖK peter.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 109
Szabó Gyöngyi MTA ÖK szabo.gyongyi [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 106
Hubai András MTA ÖK hubai.andras [at] okologa.mta.hu
Katona Tamásné MTA ÖK katona.tamasne [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 109
Makki-Burdon Szilvia, csoportvezető MTA ÖK burdon.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 205
Vásárhelyi Zsóka MTA ÖK vasarhelyi.zsoka [at] okologia.mta.hu
Horváth Gábor MTA ÖK horvath.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 104
obi-porta MTA ÖK obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Zimber Szilvia Zsuzsanna MTA ÖK zimber.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 130
Fábian Zsófia MTA ÖK fabian.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 119
Kuska Éva MTA ÖK kuska.eva [at] okologia.mta.hu
06-28-360-122 / 141
Gombás Viktória MTA ÖK gombas.viktoria [at] okologia.mta.hu
+36 30 / 636-2565
Leitold Renáta MTA ÖK leitold.renata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 227
Szántó András MTA ÖK szanto.andras [at] okologia.mta.hu
Molnárné Fejes Edit, gazdasági igazgató MTA ÖK fejes.edit [at] okologia.mta.hu
Makkiné Horváth Mónika MTA ÖK makkine-horvath.moni [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 114
Prof. Szathmáry Eörs, az MTA tagja MTA ÖK szathmary.eors [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 131
Battonyai Izabella MTA ÖK battonyai.izabella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 110
Mihalkóné Vukovics Ildikó MTA ÖK vukovics.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793105
Komáromi Krisztina MTA ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Grezner Istvánné ÖBI grezner.rozsika [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 128
Czibulya Miklós ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Pethő Éva ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Sólyom Barbara ÖBI solyom.barbara [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 131
Lhotsky Barbara ÖBI lhotsky.barbara [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 149
Hollós Roland ÖBI hollos.roland [at] okologia.mta.hu
Molnár Katalin ÖBI molnar.katalin [at] okologia.mta.hu
Szabadkai Andrea ÖBI szabadkai.andrea [at] okologia.mta.hu
Lengyel Attila ÖBI lengyel.attila [at] okologia.mta.hu
Sipos Tibor Lászlóné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Halassy Melinda, PhD ÖBI halassy.melinda [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 123
Tanács Eszter ÖBI tanacs.eszter [at] okologia.mta.hu

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: