Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Nagy-László Zsolt DKI nagy-laszlo.zsolt [at] okologia.mta.hu
Fekete Judit DKI fekete.judit [at] okologia.mta.hu
Lukács Áron DKI lukacs.aron [at] okologia.mta.hu
Szegő Dóra DKI szego.dora [at] okologia.mta.hu
Kókai Zsuzsanna DKI kokai.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
Szabó Gyöngyi MTA ÖK szabo.gyongyi [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 106
Kovács Dóra MTA ÖK kovacs.dora [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 120
Péter Zsolt MTA ÖK peter.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 109
Hubai András MTA ÖK hubai.andras [at] okologa.mta.hu
Kovács-Hostyánszki Anikó MTA ÖK kovacs.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Scheuring István MTA ÖK scheuring.istvan [at] okologia.mta.hu
Vásárhelyi Zsóka MTA ÖK vasarhelyi.zsoka [at] okologia.mta.hu
Makki-Burdon Szilvia, csoportvezető MTA ÖK burdon.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 205
Horváth Gábor MTA ÖK horvath.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 104
Zimber Szilvia Zsuzsanna MTA ÖK zimber.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 130
Král Adrienn MTA ÖK kral.adrienn [at] okologia.mta.hu
Fábian Zsófia MTA ÖK fabian.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 119
Szántó András MTA ÖK szanto.andras [at] okologia.mta.hu
Leitold Renáta MTA ÖK leitold.renata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 227
Kuska Éva MTA ÖK kuska.eva [at] okologia.mta.hu
06-28-360-122 / 141
Katona Tamásné MTA ÖK katona.tamasne [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 109
Molnárné Fejes Edit, gazdasági igazgató MTA ÖK fejes.edit [at] okologia.mta.hu
Battonyai Izabella MTA ÖK battonyai.izabella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 110
obi-porta MTA ÖK obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Prof. Szathmáry Eörs, az MTA tagja MTA ÖK szathmary.eors [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 131
Mihalkóné Vukovics Ildikó MTA ÖK vukovics.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793105
Gombás Viktória MTA ÖK gombas.viktoria [at] okologia.mta.hu
+36 30 / 636-2565
Komáromi Krisztina MTA ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Makkiné Horváth Mónika MTA ÖK makkine-horvath.moni [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 114
Albrecht Erika MTA ÖK albrecht.erika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Czárán Tamás MTA ÖK
Kovács Kitti MTA ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Bartha Csilla MTA ÖK bartha.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 115
Jakabné Nagy Zsuzsanna MTA ÖK nagy.zsuzsa [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 114
Brooks, Daniel R professzor MTA ÖK
Biró Marianna MTA ÖK biro.marianna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Kun Ádám MTA ÖK kun.adam [at] okologia.mta.hu
MTA ÖK Főigazgatóság MTA ÖK mtaok.foigazgatosag [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 112
Jordán Ferenc, osztályvezető MTA ÖK jordan.ferenc [at] okologia.mta.hu
Horváth Ferenc, PhD, csoportvezető MTA ÖK horvath.ferenc [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Windischmann Elvira, csoportvezető MTA ÖK windischmann.elvira [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 214
Halász Krisztián ÖBI halasz.krisztian [at] okologia.mta.hu
Zölei Anikó ÖBI zolei.aniko [at] okologia.mta.hu
Wallner Margit ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 128
Vári Ágnes ÖBI vari.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 137
Fráter Erzsébet ÖBI frater.erzsebet [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 127, 153
Somodi Imelda ÖBI somodi.imelda [at] okologia.mta.hu
Palotás Brigitta ÖBI palotas.brigitta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 112
Csecserits Anikó ÖBI csecserits.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 149
Rúsz Györgyné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: