Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Huszár Valéria ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Bereczki Krisztina ÖBI bereczki.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Csecserits Anikó ÖBI csecserits.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 149
Halassy Melinda, PhD ÖBI halassy.melinda [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 123
Luka-Hercz Veronika ÖBI obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120, 164
Horváth András, PhD ÖBI horvath.andras [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 133
Halászné Szakács Éva ÖBI szakacs.eva [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147
Mihók Barbara ÖBI mihok.barbara [at] okologia.mta.hu
Gál Norbert ÖBI gal.norbert [at] okologia.mta.hu
Tóth Ferenc ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Tolnay Dolly ÖBI tolnay.dolly [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 147
Bölöni János ÖBI boloni.janos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 124
Szitár Katalin ÖBI szitar.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 152
Ménessy Gyöngyi ÖBI obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Antal Klára ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Czibulya Miklós ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Arany Ildikó ÖBI arany.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 137
Turányik Ferenc ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Blik Patrik ÖBI blik.patrik [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 130
Vári Ágnes ÖBI vari.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 137
Ónodi Gábor (botanikus) ÖBI onodi.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 159
Öllerer Kinga ÖBI ollerer.kinga [at] okologia.mta.hu
Halászné Schneider Paula ÖBI schneider.paula [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Pethő Éva ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Lengyel Attila ÖBI lengyel.attila [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 160
Mojzes Andrea ÖBI mojzes.andrea [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 151
Kertész Miklós ÖBI kertesz.miklos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 159
Ónodi Gábor (harkályfélék kutatása) ÖBI onodi.dendrocopos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 138
Kolonics Bernadett ÖBI kolonics.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 129, 106
Molnár Katalin ÖBI molnar.katalin [at] okologia.mta.hu
Kuslits Béla ÖBI kuslits.bela [at] okologia.mta.hu
Bognár Andrásné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Boros Gergő ÖBI boros.gergo [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 121
Grezner László ÖBI
Martonovics Lászlóné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Lakatos Józsefné ÖBI
Czúcz Bálint ÖBI czucz.balint [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 137
Török Katalin, PhD, csoportvezető ÖBI torok.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 123, 116
Horváth József Vince ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Nagy József ÖBI nagy.jozsef [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 142
Vida Lászlóné Szilvi ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Győrffy Rózsa ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Balázs Borbála ÖBI balazs.borbala [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 243
Rédei Tamás ÖBI redei.tamas [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 147
Szaláncz Dániel ÖBI obi-berugyintezo [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 129
Somodi Imelda ÖBI somodi.imelda [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 133
Pikáts Antalné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Mázsa Katalin ÖBI mazsa.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 114
Pósa Sándor ÖBI posa.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 146, 142
Kovács-Hostyánszki Anikó ÖBI kovacs.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: