Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Kolonics Bernadett ÖBI kolonics.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 129, 106
Kósa Géza, osztályvezető ÖBI kosa.geza [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 125, 153
Kovács Bence ÖBI kovacs.bence [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 107
Kovács-Hostyánszki Anikó ÖBI kovacs.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Kövendi-Jakó Anna ÖBI
Kröel-Dulay György, csoportvezető ÖBI kroel-dulay.gyorgy [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 108
Kuslits Béla ÖBI kuslits.bela [at] okologia.mta.hu
Lakatos Józsefné ÖBI
Lehoczky Anita ÖBI lehoczky.anita [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 126
Lelleiné Kovács Eszter, PhD ÖBI lellei-kovacs.eszter [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 151
Lengyel Attila ÖBI lengyel.attila [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 160
Lepesi Nikolett ÖBI
Lhotsky Barbara ÖBI lhotsky.barbara [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 149
Luka-Hercz Veronika ÖBI obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120, 164
Lunk Gergely ÖBI lunk.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 135
Martonovics Lászlóné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Mázsa Katalin ÖBI mazsa.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 114
Méhész Jánosné ÖBI
Ménessy Gyöngyi ÖBI obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Mihók Barbara ÖBI mihok.barbara [at] okologia.mta.hu
Mojzes Andrea ÖBI mojzes.andrea [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 151
Molnár Katalin ÖBI molnar.katalin [at] okologia.mta.hu
Molnár Zsolt, az MTA doktora, csoportvezető ÖBI molnar.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 109
Nagy József ÖBI nagy.jozsef [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 142
Németh Csaba ÖBI nemeth.csaba [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 243
Ódor Péter, PhD, osztályvezető ÖBI odor.peter [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 139
Öllerer Kinga ÖBI ollerer.kinga [at] okologia.mta.hu
Ónodi Gábor (botanikus) ÖBI onodi.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 159
Ónodi Gábor (harkályfélék kutatása) ÖBI onodi.dendrocopos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 138
Pálházi Valéria ÖBI palhazi.valeria [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 136
Palotás Brigitta ÖBI palotas.brigitta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Pethő Éva ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Pikáts Antalné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Pósa Sándor ÖBI posa.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 146, 142
Prodán Réka ÖBI prodan.reka [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 245
Rédei Tamás ÖBI redei.tamas [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 147
Ribai Richárdné ÖBI ribai.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 129, 106
Rúsz Györgyné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Halászné Schneider Paula ÖBI schneider.paula [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Sipos Tibor Lászlóné ÖBI
Sölch Benedekné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 128, 106
Soltész Zoltán ÖBI soltesz.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 254
Sólyom Barbara ÖBI solyom.barbara [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 131
Somay László ÖBI somay.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 121
Somodi Imelda ÖBI somodi.imelda [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 133
Szabadkai Andrea ÖBI szabadkai.andrea [at] okologia.mta.hu
Szabó Gábor ÖBI szabo.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 132
Szabó Krisztina ÖBI szabo.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 251, 118
Szabó Rebeka ÖBI szabo.rebeka [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 123
Szaláncz Dániel ÖBI obi-berugyintezo [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 129

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: