Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Huszák Tibor ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Huszár Valéria ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Ittzés Dóra ÖBI ittzes.dora [at] okologia.mta.hu
Jakabné Nagy Zsuzsanna MTA ÖK nagy.zsuzsa [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 114
Kalóczkai Ágnes ÖBI kaloczkai.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 136
Katona Tamásné MTA ÖK katona.tamasne [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 109
Kertész Miklós ÖBI kertesz.miklos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 159
Kiss Márton ÖBI kiss.marton [at] okologia.mta.hu
Kókai Zsuzsanna DKI kokai.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
Kolonics Bernadett ÖBI kolonics.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 129, 106
Komáromi Krisztina MTA ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Kósa Géza címzetes egyetemi docens, osztályvezető ÖBI kosa.geza [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 125, 153
Kósa Katalin ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Kovács Bence ÖBI kovacs.bence [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 107
Kovács Dóra MTA ÖK kovacs.dora [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 120
Kovács Kitti MTA ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Kovács-Hostyánszki Anikó ÖBI kovacs.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Kövendi-Jakó Anna ÖBI kovendi-jako.anna [at] okologia.mta.hu
Kröel-Dulay György, csoportvezető ÖBI kroel-dulay.gyorgy [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 108
Kun Ádám MTA ÖK kun.adam [at] okologia.mta.hu
Kuska Éva MTA ÖK kuska.eva [at] okologia.mta.hu
06-28-360-122 / 141
Kuslits Béla ÖBI kuslits.bela [at] okologia.mta.hu
Lakatos Józsefné ÖBI
Lehoczky Anita ÖBI lehoczky.anita [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 126
Leitold Renáta MTA ÖK leitold.renata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 227
Lelleiné Kovács Eszter, PhD ÖBI lellei-kovacs.eszter [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 151
Lengyel Attila ÖBI lengyel.attila [at] okologia.mta.hu
Lepesi Nikolett ÖBI
Lhotsky Barbara ÖBI lhotsky.barbara [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 149
Luka-Hercz Veronika ÖBI obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Lukács Áron DKI lukacs.aron [at] okologia.mta.hu
Lunk Gergely ÖBI lunk.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 135
Makki-Burdon Szilvia, csoportvezető MTA ÖK burdon.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 205
Makkiné Horváth Mónika MTA ÖK makkine-horvath.moni [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 114
Martyin Gyuláné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Mázsa Katalin ÖBI mazsa.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 114
Méhész Jánosné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Ménessy Gyöngyi ÖBI obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Mihalkóné Vukovics Ildikó MTA ÖK vukovics.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793105
Mihók Barbara ÖBI mihok.barbara [at] okologia.mta.hu
Mojzes Andrea ÖBI mojzes.andrea [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 151
Molnár Katalin ÖBI molnar.katalin [at] okologia.mta.hu
Molnár Zsolt, az MTA doktora, csoportvezető ÖBI molnar.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 109
MTA ÖK Főigazgatóság MTA ÖK mtaok.foigazgatosag [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 112
Nagy József ÖBI nagy.jozsef [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 142
Nagy-László Zsolt DKI nagy-laszlo.zsolt [at] okologia.mta.hu
Németh Csaba ÖBI nemeth.csaba [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 243
obi-porta MTA ÖK obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Ódor Péter, PhD, osztályvezető ÖBI odor.peter [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 139
Öllerer Kinga ÖBI ollerer.kinga [at] okologia.mta.hu

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: