Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Öllerer Kinga ÖBI ollerer.kinga [at] okologia.mta.hu
Ónodi Gábor (botanikus) ÖBI onodi.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 159
Ónodi Gábor (harkályfélék kutatása) ÖBI onodi.dendrocopos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 138
Pálházi Valéria ÖBI palhazi.valeria [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 136
Palotás Brigitta ÖBI palotas.brigitta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 112
Péter Zsolt MTA ÖK peter.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 109
Pethő Éva ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Pikáts Antalné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Prodán Réka ÖBI prodan.reka [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 245
Rédei Tamás ÖBI redei.tamas [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 147
Ribai Richárdné ÖBI ribai.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 129, 106
Rúsz Györgyné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Sipos Tibor Lászlóné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Smahajcsik Dóra ÖBI smahajcsik.dora [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255
Sölch Benedekné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 128
Soltész Zoltán ÖBI soltesz.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 254
Sólyom Barbara ÖBI solyom.barbara [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 131
Somay László ÖBI somay.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 121
Somodi Imelda ÖBI somodi.imelda [at] okologia.mta.hu
Szabadkai Andrea ÖBI szabadkai.andrea [at] okologia.mta.hu
Szabó Gábor ÖBI szabo.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 132
Szabó Gyöngyi MTA ÖK szabo.gyongyi [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 106
Szabó Krisztina ÖBI szabo.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 251, 118
Szántó András MTA ÖK szanto.andras [at] okologia.mta.hu
Szántovszki Péterné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 164
Prof. Szathmáry Eörs, az MTA tagja MTA ÖK szathmary.eors [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 131
Szitár Katalin ÖBI szitar.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 152
Szőke Ferenc ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Szwiatkovszki Istvánné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Tanács Eszter ÖBI tanacs.eszter [at] okologia.mta.hu
Tinya Flóra ÖBI tinya.flora [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 130
Tolnay Dolly ÖBI tolnay.dolly [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 147
Török Katalin, PhD, csoportvezető ÖBI torok.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 123, 116
Tóth Ferenc ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Turányik Ferenc ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Ulicsni Viktor ÖBI ulicsni.viktor [at] okologia.mta.hu
Vadkerti Sándorné ÖBI vadkerti.sandorne [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 129, 106
Varga Anna ÖBI varga.anna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 160
Varga Nóra ÖBI varga.nora [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256, 118
Vári Ágnes ÖBI vari.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 137
Vásárhelyi Zsóka MTA ÖK vasarhelyi.zsoka [at] okologia.mta.hu
Veres Katalin ÖBI veres.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255
Vida Lászlóné Szilvi ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Wallner Margit ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 128
Windischmann Elvira, csoportvezető MTA ÖK windischmann.elvira [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 214
Zelinka Mihályné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Zimber Szilvia Zsuzsanna MTA ÖK zimber.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 130
Zimmermann Zita ÖBI zimmermann.zita [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 132
Zölei Anikó ÖBI zolei.aniko [at] okologia.mta.hu

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: