Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Abonyi András ÖBI abonyi.andras [at] okologia.mta.hu
Albrecht Erika MTA ÖK albrecht.erika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Antal Klára ÖBI
Arany Ildikó ÖBI arany.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 137
Aszalós Réka ÖBI aszalos.reka [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 130
Bajusz Tamás ÖBI bajusz.tamas [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 140
Báldi András, az MTA doktora, csoportvezető ÖBI baldi.andras [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147
Balogh Rita Viktória ÖBI balogh.rita [at] okologia.mta.hu
Bartha Sándor, PhD ÖBI bartha.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 161
Batáry Péter, csoportvezető ÖBI batary.peter [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 111
Battonyai Izabella MTA ÖK battonyai.izabella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 110
Bede-Fazekas Ákos ÖBI bede-fazekas.akos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122 / 133
Bereczki Krisztina ÖBI bereczki.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Béresné Papp Szilvia ÖBI papp.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 141
Berlingerné Kiss Orsolya MTA ÖK berlinger.orsolya [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 301
Biró Bernadett ÖBI biro.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256
Biró Marianna MTA ÖK biro.marianna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122/ 157
Blik Patrik ÖBI blik.patrik [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 130
Bognár Andrásné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Bölöni János ÖBI boloni.janos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 124
Bolváriné Nagy Melinda ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Boros Gergely ÖBI boros.gergo [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 121
Botta-Dukát Andrea ÖBI botta-dukat.andrea [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Botta-Dukát Zoltán, az MTA doktora, főigazgató-helyettes ÖBI botta-dukat.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 138
Cevallos, David ÖBI david.cevallos [at] okologia.mta.hu
Csákvári Edina ÖBI csakvari.edina [at] okologia.mta.hu
Csecserits Anikó ÖBI csecserits.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 149
Csicsek Gábor MTA ÖK csicsek.gabor [at] okologia.mta.hu
Csillag Márton MTA ÖK csillag.marton [at] okologia.mta.hu
Czárán Tamás, főosztályvezető MTA ÖK czaran.tamas [at] okologia.mta.hu
Czibulya Miklós ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Demeter László ÖBI demeter.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 160
Demeter László (üig), igazgató MTA ÖK ugyvezeto [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100 / 307 mellék
Engel Rita Ph.D. ÖBI engel.rita [at] okologia.mta.hu
Erdős László ÖBI erdos.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 147
Fábián Imre ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Fábian Zsófia MTA ÖK fabian.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 301
Fabók Veronika ÖBI fabok.veronika [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 136
Farkas Edit, az MTA doktora, csoportvezető ÖBI farkas.edit [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256
Földvári Gábor MTA ÖK foldvari.gabor [at] okologia.mta.hu
Frank Tamás ÖBI frank.tamas [at] okologia.mta.hu
124
Fráter Erzsébet ÖBI frater.erzsebet [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 127, 153
Futó Bálint MTA ÖK futo.balint [at] okologia.mta.hu
Gál Norbert ÖBI gal.norbert [at] okologia.mta.hu
Gallé Róbert ÖBI galle.robert [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-147 / 253
Gallé-Szpisjak Nikolett ÖBI szpisjak.nikolett [at] okologia.mta.hu
Garamszegi László Zsolt, ÖBI igazgató ÖBI garamszegi.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 28 369 997/111
Geréb Zsuzsanna ÖBI
Grezner Istvánné ÖBI grezner.rozsika [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 128
Grezner László ÖBI

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: