Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Kun Ádám ETI kun.adam [at] okologia.mta.hu
Rózsa Lajos ETI rozsa.lajos [at] okologia.mta.hu
Számadó Szabolcs ETI szamado.szabolcs [at] okologia.mta.hu
Törő Mária MTA ÖK toro.maria [at] okologia.mta.hu
Demeter László (üig), igazgató MTA ÖK ugyvezeto [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100 / 307 mellék
Battonyai Izabella MTA ÖK battonyai.izabella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 110
Fábian Zsófia MTA ÖK fabian.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 301
Oborny Beáta MTA ÖK oborny.beata [at] okologia.mta.hu
Váradi Attiláné MTA ÖK varadi.attilane [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 108
Leidl Melinda MTA ÖK leidl.melinda [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 109
Kovács Kitti MTA ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Szigeti Éva MTA ÖK szigeti.eva [at] okologia.mta.hu
Szabó Gyöngyi MTA ÖK szabo.gyongyi [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 106
Komáromi Krisztina MTA ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Albrecht Erika MTA ÖK albrecht.erika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Endrédi Anett MTA ÖK endredi.anett [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 129
Biró Marianna MTA ÖK biro.marianna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122/ 157
Csicsek Gábor MTA ÖK csicsek.gabor [at] okologia.mta.hu
Mátyók Henrietta MTA ÖK matyok.henrietta [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 307 mellék
Sáradi Nóra MTA ÖK saradi.nora [at] okologia.mta.hu
Windischmann Elvira, osztályvezető MTA ÖK windischmann.elvira [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 214
Kröpfl Krisztina Judit MTA ÖK kropfl.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Horváth Ferenc, PhD, csoportvezető MTA ÖK horvath.ferenc [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Kuska Éva MTA ÖK kuska.eva [at] okologia.mta.hu
06-28-360-122 / 141
Berlingerné Kiss Orsolya MTA ÖK berlinger.orsolya [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 301
Makkiné Horváth Mónika MTA ÖK makkine-horvath.moni [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 114
Makki-Burdon Szilvia, csoportvezető MTA ÖK burdon.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 205
Zimber Szilvia Zsuzsanna MTA ÖK zimber.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 130
MTA ÖK Főigazgatóság MTA ÖK mtaok.foigazgatosag [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 112
Tóthné Nagy Adrienn MTA ÖK nagy.adrienn [at] okologia.mta.hu
Királyné Tamás Anikó, gazdasági igazgató MTA ÖK tamas.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/308
Horváth Gábor MTA ÖK horvath.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 104
Leitold Renáta MTA ÖK leitold.renata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 227
Prof. Szathmáry Eörs, az MTA tagja, főigazgató MTA ÖK szathmary.eors [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 131
Szaláncz Dániel MTA ÖK obi-berugyintezo [at] okologia.mta.hu
Kósa Géza címzetes egyetemi docens, osztályvezető ÖBI kosa.geza [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 125, 153
Halászné Schneider Paula ÖBI
Molnár Zsolt, az MTA doktora, csoportvezető ÖBI molnar.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 109
Kövendi-Jakó Anna ÖBI kovendi-jako.anna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122/152
Bereczki Krisztina ÖBI bereczki.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Vida Lászlóné Szilvi ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Soltész Zoltán ÖBI soltesz.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 254
Zsebők Sándor ÖBI zsebok.sandor [at] okologia.mta.hu
Biró Bernadett ÖBI biro.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256
Farkas Edit, az MTA doktora, csoportvezető ÖBI farkas.edit [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256
Tolnay Dolly ÖBI tolnay.dolly [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 147
Boros Gergely ÖBI boros.gergo [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 121
Korányi Dávid ÖBI koranyi.david [at] okologia.mta.hu
0628 360 147 / 121
Pikáts Antalné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Lehoczky Anita ÖBI lehoczky.anita [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 126

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: