Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Gulyás Ágnes, osztályvezető DKI gulyas.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/301
Rózsa Lajos ETI rozsa.lajos [at] okologia.mta.hu
Számadó Szabolcs ETI szamado.szabolcs [at] okologia.mta.hu
Kun Ádám ETI kun.adam [at] okologia.mta.hu
Szabó Gyöngyi MTA ÖK szabo.gyongyi [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 106
Törő Mária MTA ÖK toro.maria [at] okologia.mta.hu
Battonyai Izabella MTA ÖK battonyai.izabella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 110
Szigeti Éva MTA ÖK szigeti.eva [at] okologia.mta.hu
Kovács Kitti MTA ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Berlingerné Kiss Orsolya MTA ÖK berlinger.orsolya [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 301
Csicsek Gábor MTA ÖK csicsek.gabor [at] okologia.mta.hu
Leidl Melinda MTA ÖK leidl.melinda [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 109
Kröpfl Krisztina Judit MTA ÖK kropfl.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Komáromi Krisztina MTA ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Sáradi Nóra MTA ÖK saradi.nora [at] okologia.mta.hu
Albrecht Erika MTA ÖK albrecht.erika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Endrédi Anett MTA ÖK endredi.anett [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 129
Biró Marianna MTA ÖK biro.marianna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122/ 157
Windischmann Elvira, osztályvezető MTA ÖK windischmann.elvira [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 214
Királyné Tamás Anikó, gazdasági igazgató MTA ÖK tamas.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/308
Zimber Szilvia Zsuzsanna MTA ÖK zimber.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 130
Horváth Ferenc, PhD, csoportvezető MTA ÖK horvath.ferenc [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
MTA ÖK Főigazgatóság MTA ÖK mtaok.foigazgatosag [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 112
Kuska Éva MTA ÖK kuska.eva [at] okologia.mta.hu
06-28-360-122 / 141
Makkiné Horváth Mónika MTA ÖK makkine-horvath.moni [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 114
Prof. Szathmáry Eörs, az MTA tagja, főigazgató MTA ÖK szathmary.eors [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 131
Makki-Burdon Szilvia, csoportvezető MTA ÖK burdon.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 205
Demeter László (üig), igazgató MTA ÖK ugyvezeto [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100 / 307 mellék
Oborny Beáta MTA ÖK oborny.beata [at] okologia.mta.hu
Tóthné Nagy Adrienn MTA ÖK nagy.adrienn [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122/112
Horváth Gábor MTA ÖK horvath.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 104
Leitold Renáta MTA ÖK leitold.renata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 227
Fábian Zsófia MTA ÖK fabian.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 301
Mátyók Henrietta MTA ÖK matyok.henrietta [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 307 mellék
Váradi Attiláné MTA ÖK varadi.attilane [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 108
Lakatos Tamás ÖBI lakatos.tamas [at] okologia.mta.hu
Vida Lászlóné Szilvi ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Soltész Zoltán ÖBI soltesz.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 254
Biró Bernadett ÖBI biro.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256
Fráter Erzsébet ÖBI frater.erzsebet [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 127, 153
Turányi Józsefné ÖBI
Molnár Zsolt, az MTA doktora, csoportvezető ÖBI molnar.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 109
Kövendi-Jakó Anna ÖBI kovendi-jako.anna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122/152
Bereczki Krisztina ÖBI bereczki.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Pikáts Antalné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Németh Csaba ÖBI nemeth.csaba [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 243
Lehoczky Anita ÖBI lehoczky.anita [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 126
Canal, David ÖBI david.canal [at] okologia.mta.hu
Rédei Tamás ÖBI redei.tamas [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 147
Szigeti Viktor ÖBI szigeti.viktor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 254

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: