Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Gyalus Adrienn ÖBI gyalus.adrienn [at] okologia.mta.hu
+36 28 360 122/157
Halaskáné Horváth Andrea ÖBI
Halassy Melinda, PhD ÖBI halassy.melinda [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 123
Halász Krisztián ÖBI halasz.krisztian [at] okologia.mta.hu
Halászné Schneider Paula ÖBI
Halászné Szakács Éva ÖBI
Hardeep Kaur ÖBI
Horváth Csenge Veronika ÖBI horvath.csenge [at] okologia.mta.hu
Horváth Ferenc, PhD, csoportvezető MTA ÖK horvath.ferenc [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Horváth Gábor MTA ÖK horvath.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 104
Horváth Istvánné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Huszák Tibor ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Huszár Valéria ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Ittzés Dóra ÖBI ittzes.dora [at] okologia.mta.hu
Jablonszky Mónika ÖBI jablonszky.monika [at] okologia.mta.hu
József Júlia ÖBI jozsef.julia [at] okologia.mta.hu
Kabai Melinda ÖBI kabai.melinda [at] okologia.mta.hu
Kalóczkai Ágnes ÖBI kaloczkai.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 136
Kertész Miklós ÖBI kertesz.miklos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 159
Királyné Tamás Anikó, gazdasági igazgató MTA ÖK tamas.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/308
Kiss Márton ÖBI kiss.marton [at] okologia.mta.hu
Kolonics Bernadett ÖBI kolonics.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 129, 106
Komáromi Krisztina MTA ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Konrád Krisztina Dóra ÖBI konrad.krisztina [at] okologia.mta.hu
Korányi Dávid ÖBI koranyi.david [at] okologia.mta.hu
0628 360 147 / 121
Kósa Géza címzetes egyetemi docens, osztályvezető ÖBI kosa.geza [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 125, 153
Kósa Katalin ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Kovács Bence ÖBI kovacs.bence [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 107
Kovács Kitti MTA ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Kovács-Hostyánszki Anikó ÖBI kovacs.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Kövendi-Jakó Anna ÖBI kovendi-jako.anna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122/152
Krenhardt Katalin ÖBI
Kröel-Dulay György, csoportvezető ÖBI kroel-dulay.gyorgy [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 108
Kröpfl Krisztina Judit MTA ÖK kropfl.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Kuli-Révész Kitti ÖBI kuli-revesz.kitti [at] okologia.mta.hu
Kun Ádám ETI kun.adam [at] okologia.mta.hu
Kuska Éva MTA ÖK kuska.eva [at] okologia.mta.hu
06-28-360-122 / 141
Lakatos Józsefné ÖBI
Lakatos Tamás ÖBI lakatos.tamas [at] okologia.mta.hu
Lehoczky Anita ÖBI lehoczky.anita [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 126
Leidl Melinda MTA ÖK leidl.melinda [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 109
Leitold Renáta MTA ÖK leitold.renata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 227
Lelleiné Kovács Eszter ÖBI lellei-kovacs.eszter [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 114
Lengyel Attila ÖBI lengyel.attila [at] okologia.mta.hu
Lepesi Nikolett ÖBI
Luka-Hercz Veronika ÖBI
+36 28 360-122, 360-147
Lunk Gergely ÖBI lunk.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 135
Makki-Burdon Szilvia, csoportvezető MTA ÖK burdon.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 205
Makkiné Horváth Mónika MTA ÖK makkine-horvath.moni [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 114
Martyin Gyuláné ÖBI obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: