Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Tóth Zsófia ÖBI
Turányi Józsefné ÖBI
Turányik Ferenc ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Ulicsni Viktor ÖBI ulicsni.viktor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 160
Vadkerti Sándorné ÖBI vadkerti.sandorne [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 129, 106
Váradi Attiláné MTA ÖK varadi.attilane [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 108
Varga Anna ÖBI varga.anna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 160
Varga Nóra ÖBI varga.nora [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256, 118
Vári Ágnes ÖBI vari.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 137
Veres Katalin ÖBI veres.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255
Vida Lászlóné Szilvi ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Wallner Margit ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 128
Windischmann Elvira, osztályvezető MTA ÖK windischmann.elvira [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 214
Zelinka Mihályné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Zimber Szilvia Zsuzsanna MTA ÖK zimber.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 130
Zimmermann Zita ÖBI zimmermann.zita [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 132
Zsebők Sándor ÖBI zsebok.sandor [at] okologia.mta.hu
MTA ÖK ÖBI és a Nemzeti Botanikus Kert portaszolgálata ÖBI obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: